12. Zimski Maraton, Niš, 28. januar 2007.
Maraton muškarci (do 50 godina)
Plasman | Ime i prezime | God.rođ. | Klub i mesto | Rezultat |
---|---|---|---|---|
1 | Zoran Marković | 1960 | Dynamic - Novi Sad | 02:50:18 |
2 | Zoran Dimov | 1963 | Izgrev - Veles, MK | 02:59:06 |
3 | Trajče Mihov | 1969 | Izgrev - Veles, MK | 03:07:52 |
4 | Đorđe Velimirović | 1970 | Irig | 03:13:04 |
5 | Miodrag Miljković | 1982 | Niški maraton - Niš | 03:16:04 |
6 | Namitabha A.Arsić | 1964 | SCMT - Niš | 03:16:11 |
7 | Zoran Čolović | 1962 | Akademski - Niš | 03:21:15 |
8 | Vladimir Rašković | 1975 | Dynamic - Sivac | 03:22:42 |
9 | Nemanja Nikolić | 1982 | Dynamic - Novi Sad | 03:23:51 |
10 | Vladimir Cvejić | 1979 | Dynamic - Novi Sad | 03:29:53 |
11 | Grgo Skenderović | 1961 | SCMT - Subotica | 03:30:30 |
12 | Dragan Anđelković | 1971 | Dubočica - Leskovac | 03:40:48 |
Maraton veterani (preko 50 godina)
Plasman | Ime i prezime | God.rođ. | Klub i mesto | Rezultat |
---|---|---|---|---|
1 | Nebojša Stefanović | 1956 | Partizan - Leskovac | 03:23:43 |
2 | Drago Boroja | 1953 | Asco Vidak - Futog | 03:35:18 |
3 | Drago Knežević | 1948 | BUM - Nova Pazova | 03:42:03 |
4 | Nedeljko Todorović | 1952 | Maratonac - Beograd | 04:21:06 |
Polumaraton muškarci (do 50 godina)
Plasman | Ime i prezime | God.rođ. | Klub i mesto | Rezultat |
---|---|---|---|---|
1 | Zoran Marković | 1973 | Ruma | 01:13:16 |
2 | Dobrica Makuljević | 1968 | Ravna Gora - Ruma | 01:17:22 |
3 | Goran Stojanov | 1973 | Pet Planet - Skopje, MK | 01:19:48 |
4 | Aca Krstić | 1965 | Car Konstantin - Niš | 01:32:13 |
5 | Franja Fratrič | 1959 | Dynamic - Novi Sad | 01:34:13 |
6 | Boško Stupar | 1985 | Dynamic - Novi Sad | 01:37:53 |
7 | Goran Marčić | 1976 | SCMT - Beograd | 01:38:14 |
8 | Srđan Nešić | 1972 | Niš | 01:38:30 |
9 | Slađan Grekulović | 1969 | SCMT - Bor | 01:39:40 |
10 | Aleksandar Kostić | 1987 | Niš | 01:45:55 |
11 | Jovan Živković | 1959 | Ravna Gora - Ruma | 01:46:43 |
12 | Trajče Pankovski | 1961 | Makpetrol - Skopje, MK | 01:47:14 |
13 | Ekalabhya Z. Božinov | 1975 | SCMT - Skopje, MK | 01:49:00 |
14 | Vladimir Marinković | 1961 | Leskovac | 01:52:25 |
15 | Dejan Šaranović | 1961 | SCMT - Pančevo | 01:53:52 |
16 | Tejal A. Čekorov | 1972 | SCMT - Skopje, MK | 01:54:14 |
17 | Ivica Kuzmanovski | 1975 | SCMT - Skopje, MK | 01:54:30 |
18 | Igor Miloševski | 1974 | SCMT - Skopje, MK | 01:56:00 |
19 | Dejan Kljajić | 1974 | SCMT - Beograd | 01:58:44 |
20 | Goran Bojić | 1960 | SCMT - Beograd | 01:59:00 |
21 | Ivica Tagliavia | 1969 | Ravna Gora - Irig | 02:01:17 |
22 | Slobodan Milenković | 1968 | Niš | 02:02:27 |
23 | Petar Marković | 1971 | SCMT - Beograd | 02:05:32 |
24 | Peđa Starović | 1967 | SCMT - Novi Sad | 02:10:00 |
25 | Dario Antonić | 1972 | SCMT - Novi Sad | 02:15:20 |
26 | Slobodan Veličković | 1959 | Niš | 02:19:30 |
27 | Daniel Tahalakov | 1971 | SCMT - Sofia, BG | 02:24:15 |
28 | Kalin Ivanov | 1969 | SCMT - Sofia, BG | 02:53:47 |
Polumaraton žene (do 50 godina)
Plasman | Ime i prezime | God.rođ. | Klub i mesto | Rezultat |
---|---|---|---|---|
1 | Danijela Cvetković | 1973 | Leskovac | 01:41:14 |
2 | Elena Dimitrijevik | 1985 | SCMT - Skopje, MK | 01:46:43 |
3 | Eva Vojnić Punčar | 1985 | Achilles - Subotica | 01:52:28 |
4 | Ružica Šmelcerović | 1976 | MTB Orlovac - Leskovac | 01:53:58 |
5 | Ivana Ćirić | 1968 | SCMT - Zrenjanin | 02:01:06 |
6 | Olivera Dimova | 1970 | Izgrev - Veles, MK | 02:01:39 |
7 | Eshana L. Gađanski | 1979 | SCMT - Zrenjanin | 02:07:06 |
8 | Ankica Kakonji | 1969 | SCMT - Subotica | 02:47:26 |
9 | Fildeak Mihaela | 1974 | SCMT - Beograd | 02:54:26 |
Polumaraton veterani (preko 50 godina)
Plasman | Ime i prezime | God.rođ. | Klub i mesto | Rezultat |
---|---|---|---|---|
1 | Dragan Kamber | 1948 | BAS - Beograd | 01:30:47 |
2 | Bratislav Kostić | 1956 | Partizan - Leskovac | 01:32:09 |
3 | Zoran Tošić | 1954 | Ruma | 01:33:18 |
4 | Milorad Petrović | 1944 | Veteran - Jagodina | 01:36:09 |
5 | Staniša Milosavljević | 1955 | Fast - Bor | 01:38:40 |
6 | Radovan Erceg | 1956 | Inđija - Zemun | 01:39:50 |
7 | Dragan Nedelovski | 1951 | 18.Avgust-Skopje,MK | 01:44:26 |
8 | Dragan Milenković | 1954 | Zaječar | 01:48:12 |
9 | Branislav Veljković | 1948 | Inđija - Nova Pazova | 01:48:40 |
10 | Nikola Plavšić | 1944 | Negotin | 01:49:13 |
11 | Miloje Andrić | 1931 | Veteran - Beograd | 01:56:00 |
12 | Momčilo Ilić | 1941 | Mladost - Zaječar | 02:04:01 |
13 | Stojan Stanković | 1948 | Partizan - Leskovac | 02:07:18 |
14 | Petar Stošić | 1937 | Partizan - Leskovac | 02:11:50 |
15 | Dragan Mihailović | 1954 | Niš | 02:14:23 |
Polumaraton veteranke (preko 50 godina)
Plasman | Ime i prezime | God.rođ. | Klub i mesto | Rezultat |
---|---|---|---|---|
1 | Ljubica Terzić | 1955 | SCMT - Novi Sad | 02:10:10 |
2 | Velinka Buza | 1944 | SCMT - Niš | 02:33:32 |
3 | Biljana Gađanski | 1953 | SCMT - Zrenjanin | 02:44:50 |
4 | Jadranka Grbić | 1953 | SCMT - Beograd | 03:00:12 |
5 | Angelina Anđelić | 1936 | SCMT - Beograd | 03:08:50 |
Pioniri i omladinci polumaraton
Plasman | Ime i prezime | God.rođ. | Klub i mesto | Rezultat |
---|---|---|---|---|
1 | Petar Kopilović | 1994 | Achilles - Palić | 01:46:35 |
2 | Sandor Kapiszta | 1992 | Achilles - Palić | 01:49:00 |
3 | Sandra Milodanović | 1990 | Achilles - Palić | 01:54:33 |
4 | Adam Klebečko | 1993 | Achilles - Čantavir | 01:55:23 |
5 | Dijana Kovač | 1992 | Achilles - Palić | 02:02:00 |
6 | Marija Ivković | 1994 | Achilles - Palić | 02:12:10 |
7 | Brigita Kopilović | 1998 | Achilles - Palić | 02:38:10 |
8 | Helga Vereb | 1993 | Achilles - Čantavir | 02:38:10 |
Polumaraton pioniri štafeta
Plasman | Ime i prezime | God. rođ. | Klub i mesto | Rezultat |
---|---|---|---|---|
1 | Timea Korodi | --- | Achilles - Palić | 01:49:00 |
1 | Denisz Pest | --- | Achilles - Palić | 01:49:00 |
1 | Ervin Vereb | --- | Achilles - Palić | 01:49:00 |